Obec Kozárovce
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Osada pri ceste

Osada pri ceste
Vyriešený

Podnet:

Dobrý deň p. starosta,
niekoľko krát za týždeň jazdím do Levíc do práce a chodím okolo osady v Kozárovciach. Všímam si tam, koľko psov žije v uvedenej osade. Pár ich vidím stále na reťazi...kontaktovala som aj útulok Levice...vraveli mi, že psi tam žijú v hrozných podmienkach, ale oni nemôžu nič s týmto spraviť..odkázali ma na Vás a na RVS. Preto by som Vás chcela touto cestou veľmi pekne poprosiť, viete s týmto niečo spraviť? NIe je mi jedno a ani ďalším ľuďom, ktorí toto sledujú ako sa tam so psíkmi zaobchádza.
Ďakujem za to, že týmto úbohým dušiam pomôžete.

S pozdravom

Iveta Dávidová

Odpoveď:

Dobrý deň.

Ďakujem za zaslanie podnetu. O problematike, ktorú popisujete vieme a snažíme sa riešiť v rámci možností a kapacít samotnej obce. Je mi trochu divné, že útulok sa vyjadril zdržanlivo, lebo práve s ich pomocou a pomocou dobrovoľníčok s radov občanov obce sme niekoľko psíkov vyriešili k vzájomnej spokojnosti. Je to beh na dlhé trate. Zachránite a pomôžete piatim psíkom a do mesiaca je tam ďalších sedem.
Opätovne budem kontaktovať dobrovoľníkov a skúsime pomôcť v danej veci. V prípade, že viete nám aj Vy pomôcť. Ozvite sa. Moje číslo je verejne a dostupné.


S pozdravom

Budte prvý a pridajte inzerát

Pridanie inzerátu

Stiahnite si mobilnú aplikáciu
a majte všetky informácie vždy po ruke

Stiahnuť pre Android

Facebook

Odber noviniek