Doručenie kuriérom už od €
Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznamy obecného rozhlasu

Miestny spolok Slovenského Červeného kríža v spolupráci s Obecným úradom a ZŠ s MŠ Kozárovce Vás pozývajú na odber krvi dňa 28.9.2023 vo štvrtok  od 8:00 do 11:00, ktorý sa bude konať v ZŠ s MŠ Kozárovce v malej telocvični, vchod je sprístupnený zo zadnej časti školy. Spoločne pomôžeme tým, ktorí to potrebujú. 

-------------------------------------------------------------

Miestny odbor Matice slovenskej v Kozárovciach si dovoľuje pozvať širokú verejnosť na XXIX. ročník prehliadky speváčok a spevákov ľudových piesní  Memoriál Márie Švolíkovej, ktorý sa uskutoční v nedeľu 1. októbra 2023 v Dome kultúry v Kozárovciach so začiatkom o 15.00 hod.

Na prehliadke vystúpia speváčky, speváci a inštrumentalisti zo širokého okolia. Spevákov bude doprevádzať ľudová hudba Adama Vakoša z Nitry.

Súčasťou prehliadky bude aj vystúpenie súboru zahraničných Slovákov z Rumunska.

Veríme, že naše pozvanie príjmete a že zaplníte Dom kultúry do posledného miesta. Svojou účasťou podporíte nielen toto podujatie, ale aj našu miestnu kultúru. Vstupné je dobrovoľné. 

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

------------------------------------------------------------------------

Obecný úrad oznamuje občanom, že v čase od 25. septembra. do 12.októbra sa uskutoční zber elektrospotrebičov. Elektrospotrebiče je potrebné priniesť na dvor obecného úradu počas stránkových hodín. Zber sa uskutoční aj v sobotu 7.októbra v čase od 9tej do 12tej hodiny.

-------------------------------------------------------------------------

Tanečná škola Jarka  Vás pozýva na kurz spoločenských tancov a protokol. Začiatok kurzu v mesiaci september-október v Leviciach . Bližšie informácie na tel.č. 0915 719 069 alebo vo vývesnej tabuli pred obecným úradom.

------------------------------------------------------------

Srdečne Vás pozývame na besedu so známou etnologičkou Katarínou Nádaskou ,ktorá sa bude konať v obecnej knižnici dňa  3.októbra   to je v utorok o 16:00. Na besedu je možné si rezervovať miesto na tel. č.  0947 971 923 alebo osobne v obecnej knižnici.

--------------------------------------------------------------

Srdečne Vás pozývame na besedu so známym spisovateľom a hudobníkom Pavlom Baričákom, ktorá sa bude konať v obecnej knižnici dňa  5.októbra   to je vo štvrtok o 17:00. Na besedu je možné si rezervovať miesto na tel. č.  0947 971 923 alebo osobne v obecnej knižnici.

---------------------------------------------------------------

Obecný úrad upozorňuje občanov, že v obci sa zakazuje vypaľovanie trávy, kríkov, stromov a odpadu zo záhrad. Pálenie zbytkov v záhradách nie je povolené, nakoľko hrozí nebezpečenstvo požiaru a ohrozovanie okolia zápachom a dymom. Na biologický odpad zo záhrad, je potrebné použiť kompostér.  Na verejnom priestranstve je zakázané akékoľvek zakladanie ohňa. Občanom, ktorí nelegálne vypaľujú porasty, hrozí pokuta do výšky 331 € . V prípade, že požiar spôsobí veľkú škodu, hrozí občanom aj trestné stíhanie.

----------------------------------------------------------------

Pozývame Vás na energické cvičenie POUND, ktoré sa bude cvičiť každý štvrtok vo veľkej telocvični ZŠ o 17:30. Začíname vo štvrtok 21.septembra.  Cvičenie je určené pre ženy aj mužov, ktorí majú radi hudbu , pohyb a chcú spevniť telo či redukovať hmotnosť. Na cvičenie je nutné sa vopred prihlásiť. Viac informácii u inštruktorky na tel. č. 0915 500 753.

-------------------------------------------------------------

Obecná knižnica Kozárovce v spolupráci s SB PRESS, vyhlasuje 2. ročník fotografickej súťaže  pod názvom „ Kozárovce mojími očami“. Súťažiaci  môžu posielať maximálne 3 fotografie  na mail: sbpress@sbpress.sk do 31. decembra 2023 .

Najlepšie fotografie budú ocenené na Fašiangy 2024 v obecnej knižnici.

Bližšie informácie na stránke obce, a plagátoch v obci .

-----------------------------------------------------------------------