Doručenie kuriérom už od €
Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznamy obecného rozhlasu

Lekáreň Bylinka Kozárovce, bude dňa 04.03.2024 tj. v pondelok bude lekáreň otvorená do 14:00.

---------------------------------------------------------

Obecná knižnica bude od 4.3.2024 do 10.03.2024 zatvorená  z dôvodu jarných prázdnin. 

--------------------------------------------------------

Srdečne Vás pozývame na výstavu 2.ročníka fotografickej súťaže „Kozárovce mojimi očami“. Výstava prebieha v priestoroch obecnej knižnice počas otváracích hodín do konca apríla. Aj tento rok prebieha divácka súťaž, výherca bude vyhlásený po skončení výstavy. Príďte si pozrieť krásne zábery a dať hlas fotografii, ktorá je podľa vás najlepšia.

------------------------------------------------------

Obecný úrad oznamuje občanom, že v čase od 19.februára do 8.marca sa uskutoční zber elektrospotrebičov. Elektrospotrebiče je potrebné priniesť na dvor obecného úradu počas stránkových hodín. Zber sa uskutoční aj 2.marca tj. sobota od 9:00 do 12:00 hodiny.

----------------------------------------------------------

„Dňa 12. februára 2024 Občianske združenie pre rozvoj mikroregiónu „Požitavie – Širočina“ vyhlásilo Výzvu na predkladanie projektových návrhov – žiadostí o dotáciu v rámci Nástroja 1 LEADER NSK (kód výzvy: PŠ/NSK/LEADER/2024) pre opatrenie 1 Podpora držiteľov regionálnej značky kvality a Opatrenie 2 Podpora činnosti združení a spolkov. Projekty môžu predkladať spoločenské organizácie, občianske združenia a podnikateľské subjekty ako aj držitelia regionálnej značky kvality so sídlom alebo prevádzkou v územnej pôsobnosti MAS. Výška dotácie môže dosahovať až 90 - 98 % v závislosti od typu oprávneného žiadateľa. Žiadosti o dotáciu je možné predkladať do 08. marca 2024 v kancelárii MAS „Požitavie – Širočina“, vo Veľkých Vozokanoch.. Kompletné podmienky  výzvy sú zverejnené aj na internetovej stránke www.ozpozitavie-sirocina.sk

----------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
darovanie krvi Veľkosť: 96.6 kB Formát: pdf Dátum: 8.1.2024