Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznamy obecného rozhlasu

Firma Gemerské ovečky bude dnes v čase od 8:30 do 9:10 predávať na miestnom trhovisku ovčie mliečne výrobky ,vyrábané zo 100% ovčieho mlieka. Rôzne druhy syrov údené aj neúdené, bryndzu, žinčicu a jogurty.

-------------------------------------------------------------------------------

Súkromný podnikateľ bude 25. marca to je v sobotu od 8:00 do 11:30 predávať na miestnom trhovisku:  Ovocné stromy ako jablone, hrušky, slivky, broskyne, marhule, čerešne, višne, ázijská hruška, japonská slivka, stromkove egreše, ríbezle, josta, lieska, štepené moruše a orechy, hurmikaki a iné ovocné stromy .Drobné ovocné kríky, a to ríbezle, egreše, čučoriedky, zemolez, rakytník, brusnice, stolový vinič, arónia, muchovník ,veľkoplode drienky ,Stepy stolového rezistentneho hrozna Palatinus

--------------------------------------------------------------------------------

Oznamujeme občanom, že sa organizuje separovaný zber šatstva. Šatstvo  je potrebné priniesť  na Obecný úrad v uzavretých vreciach  počas stránkových hodín od 13.03.2023 do 06. 04.2023.

---------------------------------------------------------------------------------

Oznamujeme občanom, že zber konárov v obci bude prebiehať od 6.3.2023

-----------------------------------------------------------------------------------

Upozorňujeme občanov, že v susednej obci bol zaznamenaný pohyb neznámych osôb, ktoré sa vydávajú za predajcov a pýtajú od občanov peniaze. Ide o podvodníkov, preto prosíme, aby ste boli ostražití a upozornili aj svojich starších príbuzných a susedov. V žiadnom prípade ich nevpúšťajte do svojich príbytkov.

------------------------------------------------------------------------------------------

Mestské kultúrne stredisko Tlmače Vás pozýva na koncert skupiny Fragile, ktorý sa bude konať 2.4. o 18 tej hodine v Sále spoločenského domu Tlmače-Lipník. Vstupné 17 Eur. Predpredaj vstupeniek v MsKS Tlmače a v sieti Ticketportal.

-----------------------------------------------------------------------------------------